Logo

Par balsojumu

Balsošanas 1.kārta
nominantu izvirzīšana 2020.gada 5. – 23.oktobris

Pretendentus 1.kārtā katrā nominācijā izvirzīja plašs sporta nozares profesionāļu un sporta žurnālistu loks.

Nominantu virzītāji

  • 1.
    LV atzītās federācijas (apvienības, asociācijas) – 94
  • 2.
    Saeimas Sporta apakškomisija – 1
  • 3.
    IZM – 1
  • 4.
    LSFP valde – 1
  • 5.
    LOK valde – 1
  • 6.
    Latvijas Paralimpiskās komitejas valde – 1
  • 7.
    Latvijas sporta izglītības iestāžu direktoru padomes valde – 1
  • 8.
    LPS sporta jautājumu apakškomiteja – 1
  • 9.
    Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijas vadība – 1
  • 10.
    Latvijas komandu sporta spēļu asociācijas valde – 1
  • 11.
    Sporta žurnālisti – 30

Balsošanas 2.kārta
balsojums 2020.gada 5. – 29.novembris

Apkopojot un saskaitot izvirzītos nominantus, balsošanas 2.kārtai tika virzīti ne vairāk kā 7 kandidāti katrā nominācijā.

 

Tas neattiecas uz divām nominācijām – Mūža ieguldījums sportā (izvirza žūrija) un Sporta pedagogs/-e” (izvirza un nosaka Izglītības un zinātnes ministrija).

 

Uzvarētājus 10 nominācijās noteiks tautas, 30 akreditēto sporta žurnālistu un 9 sportistu balsojums.

Sabiedrība savu viedokli var izteikt vienu reizi dienā no vienas e-pasta adreses, savukārt eksperti – sporta žurnālisti un sportisti balsojumu par 10 nominācijām veic vienu reizi.

 

Nodoto balsu skaits tiek slēpts no 27.novembra plkst.12:00 līdz balsojuma noslēgumam 29.novembrī plkst.23:59.

Image

Sporta žurnālisti

Almants
Poikāns
Sportacentrs.com
Anatolijs
Kreipāns
Radio SWH
Andris
Auziņš
LTV
Armands
Sametis
Diena, Sporta avīze
Dainis
Caune
Sports
Dāvids
Ernštreits
LTV
Edgars
Barbaks
Radio SWH
Edgars
Buļs
Best4Sport, Ūdenszeļļi
Gints
Narogs
Latvijas Avīze
Guntis
Vīksna
Laikraksts “Liesma”
Harijs
Ortveins
LETA
Ilmārs
Stūriška
Latvijas Avīze
Ints
Megnis
Sporta avīze
Jānis
Bendziks
Delfi
Jānis
Celmiņš
Sportacentrs.com
Jānis
Utāns
LTV
Juris
Vaidakovs
Žurnāls “Kas jauns”
Kaspars
Dvinskis
TV3
Kristaps
Plaums
LETA
Kristaps
Saulītis
Rīgas Viļņi
Kristaps
Zaļkalns
Sports
Māris
Zembergs
Diena
Mārtiņš
Kļavenieks
Latvijas Radio
Matīss
Timofejevs
LTV
Raimonds
Gekišs
LTV
Raimonds
Ozoliņš
TVNET
Reinis
Lācis
Delfi
Reinis
Ošenieks
LTV
Uģis
Joksts
LTV
Uldis
Strautmanis
Delfi

Sportisti

Alvils
Brants
Parabobslejs
Anastasija
Grigorjeva
Cīņa
Atis
Blinds
Florbols
Dmitrijs
Silovs
Paravieglatlētika
Jānis
Blūms
Basketbols
Kārlis
Gabranovs
Ratiņbasketbols
Martins
Dukurs
Skeletons
Pauls
Jonass
Motosports
Sandra
Grosberga
Orientēšanās sports